about

Apie „Druskos namus“

Sveiki atvykę į gurmaniškų druskų pasaulį. Skirtingų skonių, spalvų ir tekstūros druskos dabar yra Jums pasiekiamos pirštų galiukais. „Druskos namai“ siūlo ekologiškas ir aukštos kokybės gurmaniškas druskas. Šios druskos buvo atrinktos ir pagamintos laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Druskos yra labai plataus asortimento, iš tolimiausių ir egzotiškiausių pasaulio kampelių – pradedant vulkaninės kilmės druska iš Havajų ir baigiant druskos perlais iš Pietų Afrikos.

Gurmaniškos druskos iš skirtingų pasaulių kampelių, tokių kaip Himalajai, Havajai, Peru, Australija, Prancūzija, Pietų Afrika ir kt., prideda Jūsų maistui išskirtinio skonio ir orumo jausmo.

„Druskos namai“ susikūrė iš aistros druskai. Mūsų tikslas yra būti geriausiais gurmaniškos druskos ekspertais bei tiekėjais, siūlančiais patį įdomiausią natūralių ir ekologiškų gurmaniškų druskų asortimentą. 

„Druskos namai“ siūlo ne tik aukščiausios kokybės druskų asortimentą specializuotoms gurmaniškais produktais prekiaujančioms parduotuvėms, bet ir siūlo didelį pasirinkimą HoReCa sektoriui. Geriausios pasaulio druskos dar niekada nebuvo taip arti Jūsų!

Druskos namai

Vinius, Lietuva

Telefonas: +370 611 14756
El. Paštas: info@druskosnamai.eu

Norite įsigyti mūsų nuostabių produktų?

Susisiekite su mumis adresu info@druskosnamai.eu arba užpildykite žemiau esančią formą.

    Mes naudojame slapukus, kad užtikrinti sklandų svetainės darbą. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.
    Privatumo Politika.
    Ko ieškote?
    Įveskite ieškomą žodį ir paspauskite "enter".